10 річного Артема, якого збив поліцейський автомобіль, доставлено до київської лікарні…

10-річного хлопчика, якого 7 червня 2019 року у Конотопі збив автомобіль місцевого відділення поліції (про цю жахливу ДТП на своїх сторінках розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ)), доставили до київської лікарні.

У Конотопській школі №10, де навчається постраждалий, організували збір коштів на допомогу.

У ДТП потрапив Артем Григорець, учень 4-Б класу. Його класний керівник Оксана Колесник розповіла, що рішення матеріально підтримати хлопця прийняв викладацький колектив.

«З метою запобігання шахрайським діям з банківськими картками, просимо всіх небайдужих особисто долучитися до благодійної акції, передаючи кошти до навчального закладу», пишуть на офіційній сторінці школи у Фейсбуці. Школа №10 розташована за адресою: пр. Миру, 65. Вона працює з 8:00 до 17:00. Щоб передати кошти, можна звернутись до будь-якого вчителя. Контактні телефони: 6-21-38, 6-21-72.

У відділі комунікації поліції Сумської області вже повідомляли, що хлопчику і його родині надається вся необхідна допомога. Її продовжують надавати й надалі, наголосила дільничний офіцер Конотопського відділу поліції Вікторія Ріпа.

Поліція і Міністерство внутрішніх справ продовжує надавати всіляку допомогу, у тому числі й матеріальну. Як було озвучено раніше, бере на себе всі витрати — лікування, транспортування тощо

Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася на вулиці Успенсько-Троїцькій, біля спортивного магазину.

Суд призначив поліцейському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці з можливістю звільнення під заставу в 58 тисяч гривень.

Про все це розповів портал https://konotop.city

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.