Поліцейського, який на авто збив 10 річного хлопчика у Конотопі, взято під варту…

Тримання під вартою строком на два місяці з можливістю звільнення під заставу в 58 тис грн – такий запобіжний захід за клопотанням прокуратури Сумської області обрано щойно поліцейському, який збив дитину в м. Конотоп.

Водночас підозрюваного відсторонено від займаної посади.

Про це у Фейсбуці повідомила речниця прокуратури Сумської області Наталя Науменко.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав, що ця жахлива подія сталася у Конотопі на вулиці вулиці Успенсько-Троїцька.

Автомобіль місцевого відділення поліції, рухаючись проїзною частиною здійснив наїзд на 10-річного хлопчика. Після аварії, його доставили до лікарні, де йому було видалено селезінку…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.