Обвинуваченого у вбивстві двох дівчат знову відправлено до СІЗО

Сьогодні, 3 червня 2019 року, о 10 годині в Ковпаківському райсуді розпочався розгляд клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою обвинуваченого у вбивстві двох сумчанок Євгена Тимченка.

До початку розгляду під судом зібралося півтисячі сумчан на підтримку батьків загиблих дівчат.

У зв’язку з цим у Сумах перекритий рух вулицею Першотравневою від перехрестя з вулиці Ярослава Мудрого до Набережної річки Стрілки.

Люди прийшли з плакатами, на яких написані слова підтримки батькам і незадоволення діями суду, який через свою зайнятість вчасно не розглянув клопотання, через що 23 травня 2019 року Євгена Тимченка випустили із СІЗО.

Під час розгляду клопотання обвинувачений просив не застосовувати до нього такий запобіжний захід, однак суддя підтримала ходотайтсво прокурора і відправила Євгена Тимченка до СІЗО на 2 місяці, повідомив сайт sumy.today

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.