Чоловік упав у глибокий яр…

У Сумах в районі вулиці Героїв Крут літній чоловік опинився в глибокому яру і не міг вибратися.

На лінії «101» отримали інформацію від працівників екстреної медичної допомоги.

Рятувальники спустилися вниз яру, глибина якого складала близько 7 метрів.

На чоловіка одягли спеціальний ремінь з карабіном і, підстраховуючи під руки, за допомогою рятувальної мотузки підняли нагору.

Працівники Служби порятунку перенесли його в «швидку» для надання необхідної допомоги.

До операції від Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалось 4 чоловіки особового складу відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та 1 одиниця техніки.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.