Доки в Буринському міському парку гайсатимуть мотоциклісти та мопедисти?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА повідомляв, що святкові заходи до Міжнародного Дня захисту дітей відбудуться 1 червня 2019 року з 10 години в Буринському міського Павловському парку.

І до цього дійства тут готуються ґрунтовно й серйозно.

Сьогодні, 29 травня 2019 року, БіЖ побачив як готують парк до заходу.

Зроблено вже багато, тому не будемо добрі справи перераховувати.

Та вразило дещо інше.

За 10-15 хвилин доріжками парку промчалися – спершу мотоцикліст, а потім і мопедист.

І чомусь спало на думку, що їм може стукнути в голову промчатися з вітерцем по парку й 1 червня 2019 року, коли тут буде доволі чимало людей, а серед них – дітей.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках вже неодноразово порушував тему гайсання мотоциклістів та мопедистів у цьому місці відпочинку городян.

На жаль, ніякої реакції поки немає.

Тому й продовжують порушники ПДР сміливо й без перешкод курсувати красивим, облаштованим міським парком, в якому люблять відпочивати буринці та гості міста…

На світлині: щойно доріжкою на чималій швидкості промчав мопедист на мопеді.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.