Акція на Сумщині «Врятуємо життя разом»

У Сумській області проходять акції для допомоги діткам-хворим на рак.

За ініціативою директора Глухівської ЗОШ №2 Алли Рябухи було запропоновано батькам не купувати квітів на свято Останнього дзвоника, а передати ці кошти на користь учня, який потребує лікування. Таку ініціативу підтримали й сумські школи.

Зокрема, у сумській гімназії №1 вирішили відмовитися від букетів, щоб допомогти 11-річній учениці.

Пропонуємо долучитися до акції «ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ РАЗОМ».

І прийти на випускні вечори, які відбуватимуться в школах міста Буринь та Буринському районуз жовтою стрічкою замість букета квітів.

СПАСІТЬ ЖИТТЯ ВАШИХ ДІТОК-ЗЕМЛЯКІВ!

А кошти зібрати та перахувати на лікування Віки Підлепенської випускниці Клепалівського НВК, що в Буринському районі Сумської області, учасниці Всеукраїнського проекту «Майстер Шеф. Діти» (діагноз – лімфома Ходжкіна).

Реквізити: карта ПриватБанку 5168 7573 2383 5886 на ім’я Підлипенської Наталії (мами Віки).

А також зібрати кошти та перахувати на лікування Андрія Грищенка (діагноз – лімфома Ходжкіна). 16-річний Андрій живе в селі Червона Слобода, що в Буринському районі,

Реквізити: ПриватБанк картка 4149 4991 1843 1434 Грищенко Сергій (тато Андрія).

Якщо буде потреба в жовтих стрічках, потрібно зателефонувати за номером 0999766163.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.