АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Я шаную і дякую всім українським Героям, воякам, борцям, які в усі часи відстоювали нашу Україну, які загинули за її свободу!»

Сьогодні в Україні відзначають День Героїв!

Для мене – це не просто державне свято, урочистості, слова…

Для мене – це стан душі.

Мені це слово дуже близьке і рідне, бо знаю, чого вона вартує для самого Героя!

Бо особисто знаю сотні таких людей, яких називаю Героями і вдячний Богу, що нас звів.

Це люди, які жертвують всім своїм особистим: звичайним ритмом життя, фінансовим і сімейними благополуччям, здоров'ям і життям… І все це заради інших: людей, держави, свободи, миру, спільних громадських інтересів!

Я шаную і дякую всім українським Героям, воякам, борцям, які в усі часи відстоювали нашу Україну, які загинули за її свободу!

Знайте, я з Вами! А разом – ми сила українського духу і опору, ми ті, хто любить свою державу і народ більше, ніж себе!

Разом – ми творимо історію України!

І за нами правда і воля!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.