У Бурині й святкували, і працювали у День вишиванки…

У третій четвер травня щорічно в Україні люди одягають вишиванки, різноманітність яких по-справжньому вражає...

Зберігаючи традиційні народні мотиви, сучасні вишиванки виглядають стильно та актуально завжди.

Одягали сьогодні, 16 травня 2019 року, вишиванки і прихожани храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Православної Церкви України, що в місті Буринь.

А потім на чолі з благочинним Буринського округу, настоятелем парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Православної Церкви України протоієреєм отцом Димитрій, вийшли на облаштування території навколо храму…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.