Автомобіль «Toyota Sequoia» виявився «проблемним»…

Сумські патрульні зупинили «проблемну» автівку

Патрулюючи вулицю Троїцьку, інспектори зупинили автомобіль Toyota Sequoia, водій якого порушив ПДР.

За кермом перебував 34-річний чоловік. Перевіряючи надані ним документи на автівку, патрульні виявили невідповідності між вказаною інформацією у свідоцтві про реєстрацію та наявною поліцейською базою даних.

Для з’ясування всіх обставин інспектори викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) ККУ, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.