ТЕТЯНА ГОЛОВКО: «Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!»

Шановні жителі Сумщини!

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року…

На жаль, багатьом героям, які відділи своє життя війні, не судилося побачити Перемогу над нацизмом, але пам'ять про них непідвладна часу.

Так само непідвладна часу і любов до Батьківщини.

Ми низько вклоняємося усім, хто віддав своє життя війні, вклоняємося матерям, сестрам, дружинам та дітям які не дочекалися своїх героїв з фронту, але своєю працею в тилу наближали день Перемоги.

Сердечно вітаю всіх з Днем доблесті і героїзму.

Зичу Вам міцного здоров'я та довголіття, миру та злагоди, процвітання та підкорення нових вершин.

Нехай у наших серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!

З повагою,

ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.