У Бурині зацвів садок Віталія Мельника, а чи Петра Жука?...

У Буринському міському Павловському парку на лавочці ведуть мову дві городянки.

–Бачиш садочок розцвів?

–Бачу…

То садочок Віталія Мельника…

–Кого?

–Віталія Миколайовича Мельника – попереднього буринського міського голови.

–Його особистий садок?

–Та ні… Це, коли він працював міським головою, тут висадили сливи… Тепер ось садочок… Скоро й плоди виростуть. Бачиш як красиво зацвів?

–Красиво…

–А я його називаю – сад Віталія Мельника… Та й не тільки я, а й деякі городяни…

-А я між тим, називаю його - садом Петра Івановича Жука...

???..

Світлина Івана Житника.

Від інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ): Дійсно, у Буринському міському Павловському парку нині цвіте сливовий садок. Проте, висаджувати його почали в ті часи, коли міським головою м.Буринь працював Петро Іванович Жук. А Віталій Миколайович Мельник, як голова, теж зробив чимало для облаштування міського парку.

Безсумнівно єдине: обидва колишні керівники міста внесли вагомий доробок для його економічно-соціального розвитку, залишивши після головування добрі справи для городян. І про них добре відгукуються містяни...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.