Святкові та вихідні дні на Сумщині: 21 дорожньо-транспортна пригода…

Протягом вихідних та святкових днів з 27 квітня по 01 травня 2019 року патрульні виїздили на 21 дорожньо-транспортну пригоду: 8 автопригод з матеріальними збитками, 3 автопригоди з постраждалими, в яких 3 людини отримали тілесні ушкодження.

У інших 10 випадках водії дійшли обопільної згоди та склали Європротокол.

Загалом за цей період патрульні опрацювали 829 повідомлень.

У тому числі - склали 311 адміністративних матеріалів за порушення ПДР (з яких 20 за керування в стані сп’яніння); склали 95 адміністративних матеріалів за порушення громадського порядку; виявили 3 факти незаконного поводження зі зброєю; розкрили 5 наркозлочинів; затримали 2 громадян за підозрою у нанесенні тілесних ушкоджень; розкрили крадіжку; виявили документи з ознаками підробки; виявили особу, яка підозрюється у браконьєрстві.

Про все це повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.