АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Перше травня у мене завжди асоціюється із сільською працею на городах, сівбою в полі…»

Друзі, сьогодні в Україні відзначають свято Праці!

Перше травня у мене завжди асоціюється із сільською працею на городах, сівбою в полі…

Пам'ятаю, як в дитинстві саме на цей день саджали город, бо цей день завжди вихідний та й земля вже просить обробітку…

Ну, а тоді, звісно, у дружній компанії тих, хто допомагав саджати бульбу і городину, варили кашу! І втоми після «гойдання» на лопаті, як і не було…

Цього року погода трохи «скапустилась», та свято Праці все ж таки ніхто не відміняв.

Тому вітаю вас із першотравнем!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.