Магнітні бурі в травні 2019 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУСПІЛЬСТВО щомісяця друкує прогнози щодо магнітних бур…

Травень, який сьогодні вступив у свої права, відзначиться кількома помітними геомагнітними збуреннями.

До слова, геомагнітні коливання на Землі викликаються інтенсивною сонячною активністю.

Як відомо, на Сонці з певною періодичністю відбуваються спалахи, при яких частки магми з космічним вітром летять до земної планети.

Такі магнітні коливання, безсумнівно, впливають на природу і на людей, особливо на метеозалежних, або ж з хронічними сердечно-судинними захворюваннями.

Коли ж відбуватимуться, за прогнозами факівців, магнітні бурі в травні 2019 року?

Слабкі коливання прогнозуються на 5 травня 2010 року, середні – в період з 20 по 25 травня 2019 року. Сильні коливання можливі 11-17 та 28 травня 2019 року.

Магнітні бурі можуть призвести до погіршення стану здоровя, а ще як до агресивності, так і до пригніченості.

Найімовірніші симптоми – це дратівливість, різкий підйом адреналіну і депресивний настрій.

Отож, краще утриматися від поїздок в транспорті і тривалих подорожей, замінити пересування на автомобілі на піші прогулянки на свіжому повітрі.

Слід стежити і за своїм харчуванням – збагатити раціон продуктами, які містять вітаміни

Тобто, вживати фрукти, ягоди, зелені овочі, рибу.

А от обмеження необхідно ввести на каву, алкоголь та паління цигарок…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.