На Сумщині співробітники СБУ привітали учнів підшефної школи із Великоднем

За доброю традицією, яка триває майже три десятки років, напередодні Великодня співробітники Управління СБУ в Сумській області завітали до Штепівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, щоб привітати її вихованців та педагогів.

Від колективу Управління вони передали вітання всім присутнім, а малечі вручили подарунки.

Діти запропонували гостям концертну програму, у якій пролунали вірші та пісні, сповнені добрих сподівань та побажань миру і процвітання Україні, повідомила Олеся Рапута, керівник Прес-групи УСБУ в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.