Сумщину відвідали представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

Сьогодні, 23 квітня 2019 року, голова Сумської обласної ради Володимир Токар та заступник голови Тетяна Головко зустрілися з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ. Делегацію представляли Вінсент Годбійон та Пол Фрайлі, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Іноземні спостерігачі цікавилися безпекою та стабільністю в нашій області, суспільно-політичною ситуацією у контексті виборів Президента України і які наслідки можливі на регіональному рівні.

Володимир Токар розповів, що на Сумщині суспільно-політична ситуація є контрольованою, обласна рада працює стабільно. Він зауважив, що вибори пройшли на території області, як і в усій державі, демократично і в правовому полі. Втім, поки що невідомо, яким курсом ітиме новообраний президент.

«Дуже важливо, аби на місцях в унісон працювали облдержадміністрації з обласними радами. Треба, аби регіони розвивалися, а не погрузли в політичних чварах», - наголосив Володимир Токар.

Також присутні обговорили процес децентралізації. Керівник депутатського корпусу охарактеризував його як позитивний.

А Тетяна Головко акцентувала увагу на заполітизованості виборів голів ОТГ. На її переконання керівники громад мають бути поза політикою і дбати про динаміку розвитку територій.

Приділили увагу у бесіді конфлікту на Донбасі, проблемам переселенців та учасників АТО, економічній складовій, гендерній політиці тощо.

Вінсент Годбійон та Пол Фрайлі подякували Володимиру Токарю і Тетяні Головко за плідну й цікаву розмову. Сказали, що відчували щирість і знання ситуації.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар, в свою чергу, подякував іноземним гостям за візит і запросив їх на сесію обласної ради, яка відбудеться 17 травня 2019 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.