Хлопчина, в якого загинули батьки в ДТП під Конотопом, потребує негайної допомоги…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, вчора, 21 квітня 2019 року, у селі Шаповалівка, що неподалік міста Конотоп, сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода.

Загинуло 4 людини, одного з пасажирів – неповнолітнього хлопчика в тяжкому стані забрали до лікарні.

Як інформує відділ культури і туризму Конотопської міської ради, травмований хлопець є вихованцем Конотопського спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» Богдан Горлач.

На превеликий жаль, його батьки загинули в тій ДТП...

«Зараз Богдан перебуває у важкому стані у реанімації. За його життя борються лікарі. Просимо всіх небайдужих містян долучитись до збору коштів на лікування юнака», — йдеться в повідомленні.

Допомогу можна перерахувати на карту «ПриватБанку» керівника Конотопського спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» Алли Васюти за реквізитами: 4149 4991 0485 6578.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.