Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, у Ромнах провела прийом громадян з особистих питань

Понеділок 15.04.2019 – прийом громадян в м.Ромни.

Освітлення вулиць, робота голів квартальних комітетів, матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів міста, матеріальна допомога жителям, що опинилися в складних життєвих умовах, історично-краєзнавчі питання рідного краю.

Це основні питання, що порушувалися роменцями.

Дякую кожному, хто прийшов.

Найближчим часом намагатимусь вплинути на вирішення цих проблем, повідомила Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.