Може, вже настав час перестати палити в Бурині?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках неодноразово розповідав про паління рослинності, решток з городів у місті Буринь.

Повідомляв, які штрафи відповідно до нині діючого законодавства за це передбачені.

Відповідальність за самовільне випалювання рослинності або її залишків, за порушення вимог пожежної безпеки в лісах – з цих питань сьогодні, 17 квітня 2019 року, начальник Буринського бюро правової допомоги Бондаренко Марія інформувала жителів та гостей міста Буринь.

Під час заходу вона всім бажаючим роздала інформаційні брошури з зазначенням часу роботи бюро, адреси та контактного номера телефону.

Відзначимо, що Буринське бюро правової допомоги розташоване за адресою: м. Буринь, площа Першотравнева, 20

☎тел. 0545421070

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.