Викрадачі недовго каталися на вкраденому автомобілі: попалися…

Скориставшись тим, що необачний господар на деякий час залишив без нагляду свій транспортний засіб з незачиненими дверцятами, зловмисники угнали його аби в подальшому перегнати до іншої області.

Проте вже за годину були вирахувані та затримані працівниками поліції...

До Великописарівського відділення поліції зателефонував 40-річний житель смт Кириківка та повідомив, що кілька хвилин тому від двору невідомо куди зник його автомобіль ВАЗ-2106 червоного кольору з причепом.

Постраждалий додав, що автомашину він залишив біля подвір’я буквально на п’ять хвилин незачиненою та з ключем у замку запалення.

«Я прийняв рішення негайно ввести на території обслуговування план «Перехоплення» та створив кілька мобільних поліцейських груп, які почали «прочісувати» територію району та його автошляхи, - зауважив начальник Великописарівського відділення поліції Сергій Несмашний. - Незабаром група, до якої входив я та ще кілька поліцейських, на одній з доріг натрапила на слід втікачів та визначила напрямок їх руху. А вже зовсім скоро, в селі Спірному, майже за двадцять кілометрів від місця скоєння злочину «Жигулі» з втікачами були знайдені та затримані».

Зловмисниками, які зважилися на незаконне заволодіння транспортним засобом виявилися двоє місцевих жителів 34-х та 37-років. Обидва нещодавно вийшли з в’язниць, де відбували покарання за майнові злочини. А старший, до речі, - за незаконне заволодіння транспортними засобами.

Як стверджують самі зловмисники, проходячи вулицею, вони помітили відкритий автомобіль з ключами у замку, який можна було «взяти» швидко і без зайвого клопоту.

Тож план заволодіння і подальшої реалізації виник миттєво.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального кодексу України.

Санкція статті, за незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб або повторно, карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Зловмисники затримані в порядку ст. 208 кримінально-процесуального кодексу України, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.