Нас все ж таки перепишуть…

Про це повідомило Головне управління статистики Сумщини…


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: в Україні стартував підготовчий етап до проведення Всеукраїнського перепису населення, який відбудеться у листопаді–грудні 2020 року.

За практикою ООН переписи населення слід проводити раз на 10 років.

Єдиний перепис в незалежній Україні проводився у 2001 році, тобто минуло 18 років.

Перепис населення – це загальнодержавний захід, проведення якого, в межах своїх повноважень, забезпечують

Державна служба статистики України та її територіальні органи, органи виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також Національна поліція України.

Під час проведення другого Всеукраїнського перепису населення планується застосування наступних методів проведення опитування населення:

•безпосередній обхід домогосподарств (опитування буде проводитись з використанням комп’ютерних планшетів і триватиме до 1 години);

•на переписній дільниці (респонденти можуть прийти на дільницю та надати відповідну інформацію);

•самостійно через Інтернет, використовуючи електронний цифровий підпис.

Результати перепису населення дадуть відповідь на питання: «Скільки нас і які ми?».

Ця інформація стане надійною базою для прогнозування й управління соціально-економічним розвитком України, включаючи планування та реалізацію бюджетного процесу, здійснення виваженої соціально-демографічної політики тощо.

У поточному році буде проведена перевірка адресного господарства, актуалізація квартальних списків будинків та картографічного матеріалу.

Також для апробації технології проведення перепису населення у грудні 2019 року буде проведено пробний перепис в Оболонському районі м.Києва та Бородянському районі Київської області.

Начальник Л.І. Олехнович

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.