Три смерті під час спалювання трави…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) регулярно друкує статті про шкідливість спалювання рослинності.

Під час нього шкода завдається тваринам, комахам, іншим живим організмам.

Завдається шкода й здоров’ю людям.

Останнім часом на Сумщині під час спалювання рослинності загинули три людини…

...Трагедія сталася в селі Вовківці Роменського району.

Це вже третій за сім днів випадок в Сумській області, коли від пожеж, викликаних спалюванням сухої рослинності загинуло троє людей та постраждали садові ділянки з будинками на них.

81-річна жінка, загинула на власному обійсті під час випалювання сухої трави, внаслідок необережного поводження з вогнем.

Під час огляду тіла загиблої поліцією, попередньо, слідів насильницької смерті не виявлено.

Встановлюються причини смерті.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 270 «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

На жаль, це вже третя смерть на Сумщині від вогню, внаслідок спалювання сухої рослинності.

На Краснопільщині чоловік отримав чисельні опіки та помер від них у реанімації Сумської обласної клінічної лікарні.

А на Роменщині, у селі Гаврилівка, під час спалювання сухої трави, три дні тому теж загинула пенсіонерка.

Поліція нагадує громадянам, про заборону спалювання сухої трави, бур’янів, листя на території України. Від таких підпалів щороку в державі гинуть люди, знищуються ліси, будівлі, сільгосптехніка, а ще руйнуються екосистеми. За самовільні підпали людина може отримати і адміністративне стягнення - від 170 до 340 гривень штрафу, посадова особа – від 850 до 1190 гривень.

Якщо це буде в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду то палію загрожує штраф від 340 до 680 гривень для звичайних людей, і від 1190 до 1700 для посадовців, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.