У чоловіка був чужий гаманець з чужими документами…

Чоловіка в розшуку та ще й із чужим гаманцем виявили сумські патрульні в Сумах...

Інспектори отримали повідомлення про підозрілу особу на вулиці Героїв Крут. Обстежуючи дворову територію, охоронці виявили чоловіка, схожого за вказаними прикметами.

Перевіривши особу 32-річного сумчанина за поліцейськими базами, патрульні встановили, що він перебуває в розшуку за вчинення крадіжки в одному з районів Сумської області.

Крім того, під час поверхневої перевірки охоронці порядку виявили в нього гаманець із документами на ім’я зовсім іншого громадянина, про крадіжку яких було заявлено незадовго до цього.

Сам же чоловік відмовився пояснювати, звідки в нього чужі документи.

Патрульні доставили його до Сумського відділу поліції для встановлення всіх обставин події...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.