Маленьким буринчанам повернуто 500 тисяч гривень аліментів

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що житель міста Суми не сплачував аліменти своїм донькам понад три роки.

За цей час тато близнючок Софії та Анастасії накопичив борг у розмірі близько 50 тисяч гривень.

Працівники органів юстиції після виявлення джерел доходів чоловіка наклали арешт на все рухоме та нерухоме майно боржника...

Юстиція Сумщини продовжує реалізацію ініційованого Міністерством юстиції України закону «Чужих дітей не буває», здійснюючи активну боротьбу з батьками, які не сплачують аліментів

500 тисяч гривень від початку 2019 року стягнуто державними виконавцями Бурині на користь 260 дітей завдяки пакету новацій та посиленню відповідальності за ухилення від сплати аліментів.

Інструменти впливу, надані законом, зокрема, обмежувальні постанови застосовано до 40 батьків.

Обмеження щодо користування транспортними засобами накладено – на 40 осіб…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.