Чоловік приготував марихуану для вживання, але її в нього вилучили

У Ромнах поліція викрила місцевого жителя у зберіганні наркотиків…

Вдома у 38-річного чоловіка поліцейські виявили готову до вживання марихуану. Наркотики правоохоронці вилучили, а за цим фактом розпочали кримінальне провадження.

До працівників Роменського відділу поліції надійшла інформація про раніше судимого місцевого жителя, який вдома зберігає наркотики. Це перевірили оперативники та навідались до чоловіка з санкцією на обшук.

«Інформація підтвердилась. В господарстві, де мешкає чоловік з матір’ю, правоохоронці виявили поліетиленовий пакет з подрібненою висушеною коноплею, яку господар зберігав під спеціально обладнаним помостом на городі, – коментую Роман Невожай, начальник Роменського відділу поліції. – Своєї провини він не заперечує. Розповів, що наркотичні речовини знайшов, які приніс додому для подальшого вживання ».

Марихуану працівники поліції вилучили та направили на дослідження. А чоловіка продовжують перевіряти на причетність його до збуту наркотиків, що в рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України, ретельно перевіряється.

За зберігання наркотиків без мети збуту йому загрожує штраф чи навіть ув’язнення строком до трьох років, повідомив Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.