У Буринській ОТГ населені пункти просипаються від зими

Сьогодні, 18 березня 2019 року, у Буринській ОТГ пройшли заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, благоустрою та санітарного стану обійсть, прилеглих до них територій, вулиць населених пунктів.

Важливою умовою є чистота та затишок міста і сіл, адже естетичний вигляд налаштовує на позитивні думки і створює відповідний настрій.

Активну участь у прибиранні території взяли трудові колективи підприємств, організацій, установ, які розташовані на території громади, приватні підприємці, та деякі громадяни.

Приведено в належний санітарний центральні вулиці міста, сіл. Проведена зрізка аварійних дерев. Міська рада висловлює щиру подяку їм за це.

Звертаємося до всіх жителів міської громади внести свій вклад у справу наведення на території громади належного санітарного порядку, з настанням весни до Великодніх свят прибратися біля своїх домівок: забрати з вулиць будівельні матеріали, сільськогосподарську техніку, провести санітарне обрізання гілля тощо.

Розраховуємо і на підтримку підприємців у питанні благоустрою.

Хочеться, щоб наші місто і села з кожним днем ставали красивішими, адже наша громада – це наш спільний дім.

Про все це розповів офіційний сайт Буринської міської ради.

На світлині: центр міста Буринь 18 березня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.