І в Сумах уже горить та димить…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА сьогодні, 16 березня 2019 року, надрукував матеріал «Незабаром вогонь і дим знову поглинуть Буринь…».

Тему задимлення в теплу пору року в Бурині інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках порушує постійно.

Нині надворі березень 2019 року…

Мине зовсім небагато часу, і дим знову поглине наше невеличке містечко.

Причина отрутного диму єдина – містяни спалюють на своїх городах, полях та присадибних ділянках усе бадилля, бур’яни, листя, траву, дрібне сміття тощо.

Словом спалюють все, що горить і чадить…

І здебільшого виправдовування знаходять – куди ж це все подіти?

Тим часом з кожним роком у Бурині зростає сумна статистика різноманітних захворювань – від різноманітних видів алергій до онкології.

До слова, дуже диміло сьогодні і в Сумах.

Поблизу ТРЦ «Мануфактура» дим виїдав очі людям.

Причиною тому стало горіння сухої трави на березі річки Псел, повідомив сайт sumypost.com

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.