У Буринській ОТГ вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Сьогодні, 11 березня 2019 року, з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка представники міської ради на чолі з міським головою Віктором Ладухою вшанували пам'ять Великого Кобзаря покладанням квітів до пам’ятного знаку Тараса Шевченка, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

У своєму виступі міський голова зазначив, що на початку березня не тільки українці, а і все людство відзначає Шевченківські дні.

Адже саме 9 березня народився Т.Г.Шевченко – великий син великого народу, відомий художник і геніальний поет, якого називають Кобзарем і національним Пророком.

І у цю ж пору, 10 березня, на 47-ому році життя він відійшов у вічність, віддавши людям свій неперевершений талант і велике серце, сповнене любові до своєї землі і свого народу.

Із 47 років поет прожив 24 роки у кріпацтві, 10 - на засланні, а решту - під наглядом жандармів.

Але велич його духу, любов до України, віру в її щасливе майбутнє не зламали ні переслідування, ні заслання, ні життєві поневіряння, а тому він був, є і залишиться прикладом для нашого народу.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.