АТОвець пішов із життя…

Пішов із життя захисник України тростянчанин Віктор Бойко.

«Друзі, знову наша Тростянецька земля понесла тяжку втрату.

Перестало битися серце воїна, патріота, захисника України Бойка Віктора Володимировича.

Світлі спогади про Героя, який під час виконання військового обов’язку перед Батьківщиною віддав найдорожче, що має людина, – власне життя, назавжди залишиться у наших серцях.

Тростянецька міська рада висловлює щирі, глибокі співчуття рідним і близьким померлого захисника України Бойка Віктора Володимировича.

Неможливо передати словами почуття, спричинені цією неймовірною втратою. Ніколи не загоїться в наших серцях рана від такої страшної трагедії.

Поділяємо горе рідних, сумуємо разом з ними….», – йдеться у повідомленні Тростянецької міської ради.

Сьогодні, 10 березня 2019 року, о 13 годині у Вознесенському храмі Тростянця священнослужителі відспівали померлого Захисника України.

Поховання Віктора Бойка відбувається на центральному кладовищі міста Тростянець….

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.