Водій позашляховика Mitsubishi Pajero мав при собі документи з ознаками підробки

Патрульні зупинили водія, який надав для перевірки документи з ознаками підробки…

Патрулюючи вулицю Герасима Кондратьєва, що в місті Суми, інспектори зупинили позашляховик Mitsubishi Pajero, водій якого рухався з технічною несправністю.

Під час перевірки документів у охоронців порядку виникли сумніви щодо їх дійсності. Оглядаючи автівку інспектори виявили розбіжність фактичного VIN-коду авто з номером, який вказаний у свідоцтві про реєстрацію.

До того ж, за наявними поліцейськими базами, з’ясувалося, що документ на авто вже зданий до сервісного центру, а сам позашляховик повинен мати нові номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію. А ось на зупиненому транспортному засобі повинні бути номерні знаки іноземної реєстрації.

Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції для з’ясування обставин.

Наразі слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) ККУ, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.