Сусіди сварилися, сварилися… і ледь будинок не згорів, а в ньому й господар

Подія сталася в місті Путивль...

До поліції звернувся місцевий чоловік з заявою про підпал свого будинку. На місце події негайно вирушили працівники поліції.

Прибувши на місце, правоохоронці побачили обгорілу раму вікна та почорнілу від диму та вогню стіну будинку. Сам 23-річний заявник розповів, що підозрює у підпалі свого сусіда, з котрим у нього складається довготривалий конфлікт, і той при кожній сварці погрожував спалити будинок.

Працівники поліції опитали і сусіда заявника. Той підтвердив наявність тривалого конфлікту, пояснивши, що сваряться з сусідом через особисті неприязні стосунки.

Правоохоронці встановили: 18-річний юнак, аби помститися заявнику за образливі слова, вирішив виконати свою погрозу.

Для чого вдома приготував пляшку з бензином та закрив її тканинним кляпом.

Дочекавшись темряви, підійшов до сусідської хати, підпалив тканину та кинув пляшку у вікно.

Сам же після вчиненої «помсти» пішов додому.

Йому навіть на думку не спало, що в результаті таких дій ... сусід міг загинути.

На щастя, вогонь побачили сусіди, розбудили молодого чоловіка та встигли разом з ним загасити полум‘я, що вже набирало інтенсивності.

Проте сам підпалювач про свій вчинок зовсім не шкодує, щиро вважаючи, що сусід отримав по заслугам.

Наразі правоохоронці за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст..194 Кримінального кодексу України (Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’ятнадцяти років, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.