Спочатку залізничні квитки подорожчають на 12 відсотків, потім – на стільки ж…

Протягом 2019 року залізничники планують двічі підвищувати вартість перевезення у всіх категоріях вагонів і поїздів.

Про це повідомляють в прес-службі компанії.

«Укрзалізниця» готує пропозицію до Міністерства інфраструктури України провести індексацію тарифів на перевезення пасажирів у два етапи, з 1 квітня на 12% і з 1 жовтня на 12%», – йдеться у повідомленні.

Також наголошують, що зробити пасажирські перевезення незбитковими можна лише за умови підвищення вартості квитків в 2 рази, а вартості перевезення багажу – в 3,5 рази…

На світлині. на станції Путивль.

Фото Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.