Помер колишній міський голова…

«Виконавчий комітет та депутатський корпус Конотопської міської ради глибоко сумують з приводу смерті почесного громадянина м. Конотоп ЧЕРНІЄНКА Владислава Вікторовича.

У серцях тисяч конотопців Владислав Вікторович назавжди залишиться мудрим керівником, відповідальним залізничником, доброю та чуйною людиною.

Багато років Владислав Чернієнко віддав роботі на залізниці, де працював бригадиром, виконробом, начальником планово-економічного відділу та заступником начальника Конотопського відділку Південно-Західної залізниці з соціальних питань та будівництва.

Він також був головою Конотопського міськвиконкому, депутатом Сумської обласної ради, членом Громадської ради при виконавчому комітеті міськради.

Невтомний трудівник, принциповий і цілеспрямований, людина з активною громадською позицією і відкритою щирою душею – Владислав Вікторович Чернієнко завжди користувався заслуженим авторитетом у містян та всіх, хто його знав.

Його смерть на 81-му році життя – тяжка втрата для родини та всіх, хто знав і пам’ятає Владислава Вікторовича.

Вічна пам’ять! Співчуття рідним та близьким», – йдеться у повідомленні Конотопської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.