АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Вдячний кримським татарам та українцям, які тоді у Сімферополі вийшли на мітинг на підтримку територіальної цілісності України!»

Держава, вибираючи між війною і ганьбою, отримує і ганьбу, і війну, - так говорив бойовий офіцер, а потім прем’єр міністр Великобританії, Уїнстон Черчіль.

Саме сьогодні у День кримського спротиву російській окупації, цитую ці слова.

Бо дійсно вони описують нинішню ситуацію в Україні і Криму, який «завис» між двома державами… Не хочу говорити, краще чи гірше зараз живеться у Криму, але знаю одне – його треба було захищати.

Тоді, коли на цю землю ступили «зелені чоловічки», Україна повинна була показати, що в неї є господар, що в неї є патріоти, які готові її боронити, що чинитиме опір… І за це готові були йти наші військові: що за Крим, що за Донбас… Але мала бути чітка державницька позиція, а не лише готовність наших хлопців! Ця горезвісна політична воля, якої не вистачило тоді, та й зараз не вистачає, сьогодні дає свої «плоди»…

P.S. Вдячний кримським татарам та українцям, які тоді у Сімферополі вийшли на мітинг на підтримку територіальної цілісності України! Тоді ви показали свою волю народу, чого не зробила тодішня влада…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.