Їхав п’яний водій містом…

Патрулюючи вулицю Героїв Крут, що в місті Суми, інспектори зупинили автомобіль ВАЗ-2121, водій якого рухався з порушенням ПДР.

Спілкуючись із 42-річним керманичем, патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.

Сумчанин погодився пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки.

Результат огляду – 0,89 проміле.

Згодом, на вулиці Прокоф’єва, за порушення ПДР, екіпаж патрульних зупинив автомобіль Mercedes-Benz.

Цього разу 30-річний водій теж мав ознаки алкогольного сп’яніння.

Він пройшов огляд в установленому законом порядку, а результат зафіксував — 1,49 проміле, що в понад 7 разів перевищує допустиму норму.

Патрульні склали на кожного водія адміністративні матеріали за ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відсторонили від керування.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.