Патрульні перевірили «дивного» чоловіка…

Патрулюючи вулицю Робітничу, що в Сумах, увагу поліцейських привернув невідомий громадянин. Він помітивши автомобіль патрульних пришвидшив ходу та почав постійно озиратися навкруги.

Така поведінка інспекторам видалась підозрілою, тож охоронці порядку наздогнали та зупинили громадянина.

Під час спілкування, останній помітно нервував та відмовився від будь-яких пояснень.

Поліцейські провели поверхневу перевірку та виявили в 23-річного чоловіка паперовий згорток із речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну, а також пристрої для її вживання з нашаруванням даної речовини.

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції, для подальшого з’ясування обставин цієї події.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.