У Бурині небезпека чатує на городян…

БІЖ свого часу попереджав міську владу, що давній дуб, який росте в Павловському парку несе в собі небезпеку.

Адже чимало старезних гілок, які мають досить вагому вагу, можуть обірватися…

Реакція була така: інтернет-портал «сіє» паніку з цього приводу серед жителів та гостей Бурині.

Та коли ледь не трапилася жахлива трагедія, величезна гілка, яка обірвалася, ледве не впала на жінку, котра проходила поруч, дуб почали обпилювати…

А тоді тільки якісь сантиметри врятували подальшу долю людини…

Нині небезпека йде від дерев, які ростуть обабіч пішохідної доріжки на вулиці Незалежності, яка прокладена неподалік дитячого садка «Ромашка», ДШМ та інших будівель.

Тут з дерев падають теж чималі гілки.

І, безсумнівно, вони несуть дуже велику небезпеку для пішоходів, а серед них є й діти…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.