Конотопці продовжують допомагати українським бійцям

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУСПІЛЬСТВО регулярно розповідає про допомогу конотопських волонтерів українських бійцям, які на Сході країни борються за цілісність держави.

«ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ – СОЛДАТАМ УКРАЇНИ.

Чергова посилка від небайдужих мешканців міста відправлена сьогодні, незабаром буде доставлена військовим нашої 58-ї ОМПбр, особовий склад якої відзначає четверту річницю від дня створення бригади.

Маскувальні сітки, сплетені вправними рученятами політехівців та учасниць любительського об’єднання «Майстри Конотопа» МЦКіД «Кінотеатр «Мир», теплі в’язані шкарпетки, флісові шапки і бафи, домашня «смакотєнь», горіхи, чай-кава, солодощі, засоби особистої гігієни, вітамінні антизастудні суміші «Нехворійки», сподіваємося, полегшать умови перебування наших військових на передовій, зігріють теплом рідної домівки.

Нехай Бог береже тих, хто тримає мирне небо над нами!

P.S. Аллуся Шепелюк і Даруся Білостоцька – респект! Без вашої допомоги я б сьогодні не впоралася, дякую!» , – на сторінці «Я - волонтер! Волонтерське об'єднання, м. Конотоп» в facebook написала Тетяна Радько.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.