Буринь вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого 2019 року, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану Буринський міський голова Віктор Ладуха вручив Почесні грамоти Буринської міської ради та пам’ятні подарунки воїнам-афганцям Івану Садовому, Юрію Михайлику та Анатолію Скрипці.

Разом з представниками колективу апарату виконавчого комітету міської ради вони також поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, що в центрі Бурині, та вшанували пам'ять загиблих побратимів хвилиною мовчання, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.