Неповнолітнього «поціновувача» віскі підвела впевненість у власній непокараності…

Завдяки камерам відеонагляду поліцейські викрили неповнолітнього «поціновувача» віскі…

У Ромнах, упевнений у власній непокараності, школяр украв з крамниці пляшку дороговартісного віскі.

Та прорахувався, і хлопця викрили.

Його дії чітко зафіксувала камера спостереження, встановлена в торгівельному залі.

До Роменського відділу поліції звернувся власник одного з магазинів міста.

Він розповів, що, переглядаючи записи з камер відеонагладу, помітив одного з відвідувачів, який викрав віскі вартістю в 500 гривень.

«Перевірку провели місцеві оперативники, - коментує Роман Невожай, начальник Роменського відділу поліції. – І в ході пошукових заходів невдовзі вирахували самого підозрюваного – 16-річного хлопця, який навчається в школі і до цього випадку в поле зору поліції ніколи не потрапляв. З його слів крадіжку вчинив, аби похизуватись перед друзями, про що сьогодні шкодує».

Батьки хлопця вже відшкодували завдані їх сином збитки власнику крамниці.

А в поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає сплату штрафу або виправні роботи чи навіть позбавлення волі на строк до трьох років, повідомив Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.