Жінка втратила 70 тисяч гривень, намагаючись придбати авто за «акцією»…

Отримавши СМС-повідомлення про виграш авто, 30-річна жителька Кролевця 27(!) разів надсилала гроші на запропоновані рахунки.

І тільки потім зрозуміла, що потрапила в шахрайську пастку.

Повідомлення про шахрайство до Кролевецького відділення поліції надійшло від 30-річної місцевої жительки.

Вона розповіла правоохоронцям, що на її мобільний телефон прийшло смс-повідомлення про виграний автомобіль з посиланням на сайт для ознайомлення з більш детальною інформацією.

А коли вона переглянула умови конкурсу та дізналась, що дійсно є призеркою автомобіля, вирішила зв’язатися ще й з організаторами акції за телефоном.

Слухавку взяв чоловік. Він підтвердив, що жінка дійсно стала власницею нового авто і запросив її до Києва для отримання свого виграшу, або забрати гроші за вартістю автомобіля. Правда, за умови сплати всіх податків.

Вона погодилась забрати гроші, і протягом місяця надсилала заощадження на різні рахунки, здійснивши при цьому 27 платежів.

А коли в неї гроші врешті-решт скінчились, організатори акції перестали виходити на зв'язок.

За цим фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального Кодексу України «Шахрайство», в рамках якого встановлюють власників рахунків та ведуть пошуки зловмисників.

А правоохоронці вкотре застерігають громадян від участі в сумнівних акціях, не перераховувати гроші незнайомцям, незважаючи на цілком «переконливі» аргументи, адже зазвичай подібні «акційні» організатори виявляються звичайними аферистами, застерігає Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.