Провалився автомобіль…

У Сумах, на вулиці Ремісничій, 21, місцеві жителі скаржаться на горе-ремонтувальників, через яких тепер у євродворі машини провалюються в землю разом із європлиткою.

За словами сумчанина Олександра, 20 грудня 2018 року комунальники провели ремонт теплотраси, для чого їм довелося розібрати нещодавно укладену плитку та вирити яму, яку потім абияк закидали.

Тепер же, коли почалася відлига, земля у цьому місці просіла разом із плиткою та машиною, яка там стояла, повідомив сайт http://sts.sumy.ua/

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.