З центру міста Буринь зникла гірка…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, вона виникла після зачищення Першотравневої площі від снігу.

До слова, нинішньої зими, і про це неодноразово на своїх сторінках розповідав інтернет-портал дороги й тротуарі в місті регулярно очищаються від снігу й мають добрий стан.

Різке потепління принесло нові проблеми для комунальників Буринської громади...

До виконавчого комітету міської ради масово почали надходити повідомлення від жителів громади на незадовільний стан доріг від талого снігу.

Комунальні служби міської ради працюють і вночі, і вдень, намагаючись в найкоротші терміни вирішити всі проблеми щодо очищення міських доріг та вулиць…

...І гора снігу, яка була в центрі Бурині, і несла ще й небезпеку для транспорту, який проїжджав повз «коло» на площі, вже вивезена…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.