Таксист-сутенер…

Працівники відділу з боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Сумській області, отримали інформацію про одного з жителів обласного центру, який пропонував послуги сексуального характеру.

«В ході проведення перевірки інформація підтвердилась. Ми встановили, що таксист для надання інтим послуг фактично зводив знайомих жінок із чоловіками, — коментує Володимир Кравченко, т. в. о. начальника відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Сумській області. – За пошуки клієнтів, транспортування та бронювання номеру в готелі він та його подруги-виконавиці отримували 700 гривень».

Стосовно чоловіка слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією», максимальним покаранням за що може стати ув’язнення строком до семи років.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.