У Бурині люди звертаються з наболілими питаннями…

У межах правопросвітницького проекту «Я маю право» начальник Буринського бюро правової допомоги Марія Бондаренко спільно із завідуючою Буринського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ларисою Дзюбою провели спільний прийом громадян.

До них звернулися відвідувачі з приводу визнання особи, що втратила право користування жилим приміщенням та зняття її з реєстрації, порядок перевірки включення до Державного реєстру виборців, пошук виборчої дільниці за адресою, зміна розміру аліментів на неповнолітню дитину та інші.

Усім їм були надані фахові консультації та роз'яснено про доступ до Сервісу Державного реєстру виборців (Особистий кабінет виборця).

Відвідувачі, які прийшли на прийом, отримали брошури «Я маю право» та інформаційні буклети з адресою і контактними номерами телефонів бюро та центру.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.