Крадійка цинічно обікрала пенсіонерку до останньої копійки

Працівники охтирської поліції розшукують зловмисницю, котра, назвавшись соцпрацівницею, зайшло до старенької у хату і поцупила у тієї з гаманця гроші, не залишивши на прожиття ані копійки.

Отримавши повідомлення про крадіжку, жертвою якої стала 81-річна місцева жителька, працівники Охтирського відділу поліції негайно виїхали на виклик.

На місці події правоохоронці з‘ясувалиь, що до старенької у двері постукала незнайома жінка, яка назвалась працівницею соціального захисту населення.

Під благовидним приводом вона зайшла до будинку і деякий час розмовляла з господинею про нібито розпочату в країн грошову реформу.

А після того, як гостя пішла, старенька виявила зникнення зі свого гаманця всієї готівки - чотирьох тисяч гривень заощаджень.

Слідчі вже відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 КК України, та розшукують «соцпрацівницю». І застерігають громадян: не бутьде занадто довірливими та необачними, не впускайте до своїх домівок незнайомців чи сторонніх осіб.

Громадяни мають завжди пам‘ятати, що злодії скористаються будь-якою «маскою» і можливістю, аби дістатися чужих статків і збагатити власні кишені, застерігає Відділ комунікації поліції Сумщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.