Шахрай дурив людей, але все ж таки попався…

Зловмисник розміщував в Інтернеті оголошення про продаж різноманітних речей та техніки, а коли отримував від покупця гроші, просто вимикав мобільний телефон, і товар, звісно ж не надсилав.

Уході проведення оперативно-розшукових заходів, направлених на попередження і розкриття шахрайств, працівники Сумського відділу поліції встановили особу 18-річного чоловіка, що протягом кількох місяців літа і осені минулого року зумів одурити на гроші кількох жителів України.

Так у серпні 2018 року, зловмисник розмістив на популярному в Україні Інтернет сайті з продажу нових та вживаних речей, інформацію про продаж мотоцикла.

Через деякий час на мототехніку знайшовся покупець з Полтави, який перерахував на вказаний зловмисником картковий банківський рахунок 6202 гривні.

Але омріяного двоколісного транспортного засобу 41-річний полтавець так і не отримав. Втратив чоловік і гроші.

За аналогічною схемою шахрай видурив 7575 гривень і у 46-річного жителя Черкаської області, що теж хотів придбати собі мотоцикл. У вересні 2018 року, на вудку шахрая попався ще один 31-річний житель Полтави.

Цей чоловік зацікавився дорогим годинником, фото якого на сайті розмістив «продавець».

У підсумку покупець втратив 3517 гривень.

В усіх випадках, від жертв своїх афер, зловмисник отримував гроші на чужу банківську картку, яку попрохав на деякий час у свого товариша.

Поліція відкрила кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, та розпочала досудове слідство, в ході якого з’ясовує причетність зловмисника до інших аналогічних злочинів.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.