Кум пограбував … кума

Працівники Кролевецького відділення поліції встановили особу зловмисника, котрий вкрав банківську картку у жителя району і зняв з неї чималу суму готівкою.

Злодієм виявився ... кум потерпілого.

Напередодні вихідного до 32-річного жителя Кролевця прийшов у гості його кум.

Чоловіки деякий час відпочивали за пляшкою горілки, аж поки господаря не звалили з ніг втома і алкоголь.

Він пішов спати, його кум теж заквапився додому...

Коли ж наступного дня господар кинувся шукати свою банківську картку, то виявив, що вона зникла.

У чоловіка виникла підозра, що картку міг «прихопити» з собою кум.

Про свої здогадки громадянин повідомив поліцію.

Правоохоронцям знадобилося зовсім небагато часу, аби розшукати приятеля потерпілого і довести його причетність до крадіжки 8000 гривень з чужого банківського рахунку.

Зловмисник зізнався у крадіжці та заявив, що мовляв, піддався спокусі через алкоголь, який затьмарив його розум і підштовхнув до скоєння злочину.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

За скоєне чоловік може отримати покарання у вигляді штрафу, виправних робіт або навіть позбавлення волі на строк до трьох років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Та й добрі кумівські стосунки тепер, мабуть, закінчаться...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.