«Гаражний» злодій таки попався…

Працівники поліції Ромнів довели причетність раніше судимого жителя району до чотирьох крадіжок, вчинених з гаражів односельчан та жителів райцентру.

Зловмисника цікавили металеві вироби та електроінструменти.

До роменської поліції надійшло кілька заяв від жителів району та міста про вчинення крадіжок. Потерпілі повідомляли: з їх гаражів невідомий злодій викрав електродрелі, велосипед, бензопили, повітряний компресор і т.д.

«Вже під час першочергових слідчих дій ми звернули увагу, що всі ці злочини мають певні спільні риси, тож і припустили, що їх «автором» є одна й та ж людина, - коментує Роман Невожай, начальник Роменського відділу поліції. – Під час подальших розшукових заходів у поле зору наших оперативників потрапив 38-річний раніше неодноразово судимий за майнові злочини місцевий житель. Як свідчили його односельці, чоловік, котрий нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, ніде не працює, однак невідомо звідки має гроші. До того ж, останній час його кілька разів помічали з електроінструментами в руках. Оперативники перевірили громадянина, і отримали підтвердження своїм підозрам».

Зловмисник не заперечував своєї причетності до крадіжок, і розповів, куди збував викрадені у односельчан та жителів райцентру речі.

За всіма фактами в поліції відкриті кримінальні провадження, слідчі дії по яких тривають.

Більшу частину викраденого майна поліцейські вже знайшли, після закінчення слідчих дій воно буде повернуте власникам.

Наразі слідство довело причетність підозрюваного до скоєння принаймні чотирьох крадіжок, обставини вчинення інших перевіряються.

За скоєне зловмиснику загрожує чергове покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.