Кролевець прощається з Миколою Авраменком, головою Кролевецької районної ради

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО повідомляв, шо 24 січня 2019 року, на 51 році життя, передчасно і раптово пішов у інший світ голова Кролевецької районної ради Микола Вікторович Авраменко.

Микола Авраменко народився 22 травня 1968 року у м.Кролевець.

Проходив службу у лавах Радянської Армії, згодом закінчив Сумський сільськогосподарський інститут, працював на різних державних посадах.

З 2004 року по 2010 рік очолював фінансове управління Кролевецької районної державної адміністрації. З листопада 2010 року перебував на посаді голови Кролевецької районної ради.

За ініціативи Миколи Авраменка в рамках міжнародного співробітництва було встановлено зв’язки із Поморським воєводством Республіки Польща, налагоджено систематичну роботу із залучення коштів на соціально-економічний розвиток Кролевецького району з фонду сприяння розвитку місцевого самоврядування в Україні, у подальшому - з Державного фонду регіонального розвитку.

5 років поспіль Кролевецька районна рада визнавалась переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, які були успішно реалізовані.

Похорони Миколи Авраменка відбуваються сьогодні, 25 січня 2019 року, у Кролевці.

О 10 годині в Спасо-Успенській церкві пройшла літургія…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.